خانه / آرد دامی / قیمت فروش آرد ۱۲% دامی

قیمت فروش آرد ۱۲% دامی

قیمت فروش آرد ۱۲% دامی چقدر هست؟ آرد دامی چیست؟  آیا آرد ۱۲% دامی را می شناسید؟ مشخصات آرد دامی خوب چیه؟ در این نوشتار یکم دراین مورد صحبت خواهیم کرد.

آرد دامی چیست؟

آرد گندم در یک تقسیم بندی مبتدیانه به آرد خوراک انسان و آرد دامی تقسیم می شود. البته آرد دامی تعریف مدون و مشخصی در اداره غله و نهادها و علم صنعت آرد و نان ندارد و لی بیشتر خودساخته توسط کاسب کاران هست. با این وجود این اصطلاح کاملاً رایج گشته است و در یک تقسیم بندی کلی به انواع:

  • با قیمت تولید و فروش متفاوت به بازار عرضه می گردد.

آرد 12% دامی

انواع آرد دامی

آرد دامی قبلاً گفتیم که انواعی دارد مثلاً گفتیم که در میزان درصد سبوس گیری با هم تفاوت هایی دارند ولی آرد دامی می تواند بر اساس کشور تولید کننده نیز تقسیم بندی شود مثلاً آرد دامی

  • ایرانی
  • ترکیه ای
  • قزاقستانی
  • روسیه ای

که این تقسیم بندی با توجه به نوع گندم آنها از نظر پروتئین و … با هم تفاوت های زیادی خواهند داشت. البته که قیمت فروش آرد ۱۲% دامی ایرانی با قیمت فروش آرد ۱۲% دامی قزاقستان و یا روسیه یا قیمت فروش ترکیه تفاوت های معنا دار طبیعی دارد.

قیمت آرد دامی

مقایسه کیفیت و قیمت آرد ۱۲% دامی

قیمت آرد ۱۲% دامی تابع کیفیت و نیز سهولت تولید و در دسترس بودنش هست ولی در این میان کیفیت آرد دامی تابع آیتم بسیار مهم پروتئین هست مقدار پروتئین در آرد دامی حدود ۱۲ درصد هست با نوسان بالا و پایین می شود که اکثر مشتریان چه مبتدی و چه حرفه ای همه در قیمت گذاری به این آیتم اشاره می کنند. البته آیتم رطوبت و … نیز در آرد دامی بسیار مهم هستند و همچنین قیمت آرد دامی تابع رنگ و شرایط فیزیکی نیز هست.

قیمت آرد دامی

 

 

منبع خبر

جهت خرید و فروش انواع آرد گندم دامی و خوراکی صادراتی و داخلی با برند های متفاوت با ما می توانید در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

خرید آرد گندم

خرید آرد گندم دامی در حجم بالا و دائم

خرید آرد گندم دامی از از کجا داشته باشیم؟ آیا خرید و فروش آرد گندم …

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام